Reklaamtrükk

Visiitkaardid, hinna- ja nimesildid, kaelakaardid, kutsed, postkaardid, diplomid, tänukirjad, flaierid, reklaamlehed, voldikud, brošüürid, kataloogid, menüüd, kalendrid, koolitusmaterjalid …

Kleebisreklaamid PVC plaadil ja alumiinium komposiitplaadil, PVC ja võrkbännerid, roll-up´id.

 
Kleebised

Toodame kleebiseid nii sise- kui välistingimustesse. Vajadusel aitame valida sobiva materjali ja tootmistehnoloogia ning teeme eeltööd mõõtmise ja kujunduse osas. Pakume ka kleebiste kontuurlõikust.

 
Kujundus

Kujundame vastavalt Teie soovile: visiitkaardid, voldikud, flaierid, pakendid, ümbrised, kaardid, postrid, kalendrid, kuulutused, autokleebised, reklaamtahvlid, ajalehe kuulutused ja reklaamid, facebooki reklaamid, trükiettevalmistustööd.

 
Küljendus

Vormime etteantud teksti ja graafika põhjal selge ja loogilise ülesehitusega ning visuaalselt nauditava trükise. Oskuslik küljendustöö on väga oluline brošüüride, ajakirjade, raamatute, aja- ja kliendilehtede aga ka väiksemate infolehtede loomisel. Küljendusse ja kujundusse minevad tekstid peavad olema eelnevalt korralikult toimetatud. Küljendamisele järgneva trükieelse korrektuuri käigus parandame vaid tehnilisi vigu, aga mitte enam lauseehitust ega sisu

 
Fototrükk

FOTOD: Kasutame fotode printimisel 12 värviga Canoni IPF 8400 tipp-printerit. Nelja musta värvi tulemusena suudame printida ka väga kvaliteetseid must-valgeid fotosid. Maksimaalne paberi laius on 1 meeter. Kohapeal olemas silk, gloss ja matt fotopaber.

FOTOKAPAD: Sisetingimustesse sobiv vahtplaat kuhu kleebime prinditud fotopaberi. Kerge ja lihtsalt seinale riputatav. Vajadusel saame kapa raamida. Eriti sobilik on fotokapa näituste jaoks. Pildi vastupidavamaks muutmiseks saame foto lamineerida.

LÕUENDID: Pakume lõuendi printimist ja raamimist. Kohapeal olemas lõuendiraamid suurusega alates 20 cm kuni 150 cm. Saame printida nii traditsioonilist lõuendit, kui ka väga heade ja teravate värvidega fotolõuendit. Vajadusel saab lõuendi ka lakkida.

 
Ehituslikud joonised

Meie põhitegevuseks on ehituslike jooniste väljaprint. Jooniseid saame printida nii mustvalgelt kui värviliselt. Peamiselt prindime Autocadi programmiga tehtud jooniseid. Failid võib meile tuua mälupulgal või CD/DVD plaadil. Kiirem viis on meile aga failid edastada e-maili teel. Kohapeal kasutamiseks on olemas kliendiarvuti.

Prinditavad formaadid: A4, A3, A2, A1, A0, 36”
Failid palume saata e-mailile: info@teleprint.ee.

Vajadusel voldime joonised kausta köitmiseks.
Teeme joonistest koopiaid ja skaneerime.
Skaneeritavad formaadid: .pdf, .tiff, .jpeg.

 
Tapeedid

Tapeet on lihtne viis isikupärastada oma kodu, kontorit, kohvikut või mis iganes paika, kuhu on soov lisada värve ja mustreid. Et saavutada meelepärane ja interjööriga sobiv kombinatsioon, on meie mustrites võimalik vahetada toone.

 
Muud teenused

KÖITMINE: Pakume erinevaid köitmisviise, enamuses ootetööna. Suured paberid voldime A4 formaati ja varustame vajadusel plastik tugevdusribaga. Plastikspiraal, metallspiraal, greenbider, klamberköide, diplomiköide (kõvakaanköide), liimköide, köitmine kaustadesse, registraatoritesse, paelköide kartongist kaante vahele (arhiividesse).

LAMINEERIMINE: Lamineerimine ehk kiletamine on materjali vee- , kulumis- , UV kindlaks muutmine. Kuumlamineerimine: kasutatakse lamineerimistaskuid, tulemus jääb jäik. Lõppformaat kuni A3 (297*420mm) matt ja läikiv, 80, 125, 250 mic paksused taskud. Külmlamineerimine: Paber/kleebis kaetakse õhukese kilekihiga. Lõppformaati saab kokku rullida. Maksimaalne laius 1,5 m. Valikus on nii matt kui läikiv laminaat.

SKANEERIMINE: Skaneerimine must-valgelt ja värviliselt. Skaneeritud failid salvestame mälupulgale, cd/dvd plaadile, saadame e-maili peale või kopeerime meie ftp serverisse. Formaadid: A5 kuni A0. Resolutsioon 300dpi (vajadusel 600dpi). Skaneerimine pdf, jpge, tiff formaatidesse.

Rohkem infot ja tellimine:
info@teleprint.ee
tel: 744 1111